• C Eskolartekoen 1. Fasea
    1ª Fase Escolar C
  • Data / Fecha: IUrtarrilak 26 / 26 de enero
    Lekua / Lugar: Zallako frontoia / Frontón de Zalla
  • DEFINITIVO
  • B Banakokoen 1. Fasea – 1. Marjina
    1ª Fase Indiviudales B – Margen 1
  • Data: Otsailak 1 – 1 de febrero
    Lekua: Arrigorriagako Polirikiroldegia – Polideportivo de Arrigorriaga
  • modificado el 13 de enero
  • B Banakokoen 1. Fasea – 2. Marjina
    1ª Fase Indiviudales B – Margen 2
  • Data: Otsailak 1 – 1 de febrero
    Lekua: Arrigorriagako Polirikiroldegia – Polideportivo de Arrigorriaga
  • modificado el 13 de enero
  • B Banakokoen 1. Fasea – 3. Marjina
    1ª Fase Indiviudales B – Margen 3
  • Data: Otsailak 2 – 2 de febrero
    Lekua: Bermeoko Arene Polirikiroldegia – Polideportivo Arene de Bermeo
  • modificado el 13 de enero
  • B Banakokoen 1. Fasea – 4. Marjina
    1ª Fase Indiviudales B – Margen 4
  • Data: Otsailak 2 – 2 de febrero
    Lekua: Bermeoko Arene Polirikiroldegia – Polideportivo Arene de Bermeo
  • .
  • Benjamin eta Infantil Taldeen 1. Fasea
    1ª Fase Conjuntos B Benjamines e Infantiles
    1. MARJINA – MARGEN 1
  • Data: Otsailak 8 – 8 de febrero
    Lekua: Landako Polirikiroldegia – Polideportivo Landako (Durango)
  • .
  • Benjamin eta Infantil Taldeen 1. Fasea
    1ª Fase Conjuntos B Benjamines e Infantiles
    2. MARJINA – MARGEN 2
  • Data: Otsailak 8 – 8 de febrero
    Lekua: Landako Polirikiroldegia – Polideportivo Landako (Durango)
  • .
  • Benjamin eta Infantil Taldeen 1. Fasea
    1ª Fase Conjuntos B Benjamines e Infantiles
    3. MARJINA – MARGEN 3
  • Data: Otsailak 8 – 8 de febrero
    Lekua: Landako Polirikiroldegia – Polideportivo Landako (Durango)
  • .
  • Benjamin eta Infantil Taldeen 1. Fasea
    1ª Fase Conjuntos B Benjamines e Infantiles
    4. MARJINA – MARGEN 4
  • Data: Otsailak 8 – 8 de febrero
    Lekua: Landako Polirikiroldegia – Polideportivo Landako (Durango)
  • .
  • Kimuen eta Kadeteen Taldeen 1. Fasea
    1ª Fase Conjuntos B Alevines y Cadetes
    1. MARJINA – MARGEN 1
  • Data: Otsailak 9 – 9 de febrero
    Lekua: ArenePolirikiroldegia – Polideportivo Arene (Bermeo)
  • .
  • Kimuen eta Kadeteen Taldeen 1. Fasea
    1ª Fase Conjuntos B Alevines y Cadetes
    2. MARJINA – MARGEN 2
  • Data: Otsailak 9 – 9 de febrero
    Lekua: ArenePolirikiroldegia – Polideportivo Arene (Bermeo)
  • .
  • Kimuen eta Kadeteen Taldeen 1. Fasea
    1ª Fase Conjuntos B Alevines y Cadetes
    3. MARJINA – MARGEN 3
  • Data: Otsailak 9 – 9 de febrero
    Lekua: ArenePolirikiroldegia – Polideportivo Arene (Bermeo)
  • .
  • Kimuen eta Kadeteen Taldeen 1. Fasea
    1ª Fase Conjuntos B Alevines y Cadetes
    4. MARJINA – MARGEN 4
  • Data: Otsailak 9 – 9 de febrero
    Lekua: ArenePolirikiroldegia – Polideportivo Arene (Bermeo)
  • .
  • A Eskolartekoen 1. Fasea
    1ª FAse Escolar A
  • Data / Fecha: Otsailak 15 / 15 de febrero
    Lekua / Lugar: Arrigorriako Polikiroldegia – Polideportivo de Arrigorriaga
  • Modificado el 17 de enero
  • Amateur Torneoaren 1. Fasea
    1ª Fase Torneo Amateur
  • Data / Fecha: Otsailak 16 / 16 de febrero
    Lekua / Lugar: Santanape Polikiroldegia / Polideportivo Santanape (Gernika)
  • RECORDAMOS QUE TODAS LAS GIMNASTAS TIENEN QUE TENER TRAMITADA LA LICENCIA FEDERATIVA 2020 PARA PODER PARTICIPAR EN EL TORNEO AMATEUR
  • Modificado el 17 de enero